Неймовірний тиждень науки

Неймовірний тиждень науки у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету» завершився. Цьогоріч, незважаючи на ситуацію, звітна наукова конференція за 2023 рік відбулася на найвищому рівні.

Тиждень плідної роботи та захоплюючих дискусій, що створили місце для обміну знаннями у 10 секціях – секції загальної підготовки; секції спеціальності «Дошкільна освіта», секції спеціальності «Початкова освіта», секції спеціальності «Дизайн», секції спеціальності «Прикладна математика», секції правничих наук, секції спеціальності «Готельно-ресторанна справа», секції спеціальності «Туризм та рекреація», секції «Використання досвіду США у роботі з формування характеру дитини» та Міжнародному симпозіумі «Інклюзія, справедливість, взаємодія» у рамках роботи секції «Інклюзивна освіта».

Здобувачі освіти виступили з цікавими науковими розвідками та жваво обговорили ідеї, висловлені у доповідях. Загалом у роботі конференції взяли участь понад 200 учасників. Усі молоді науковці отримають сертифікати.

За підсумками доповідей буде укладено електронний збірник наукових праць.

Члени оргкомітету Москаленко Ю. М., Полякова Т. В., Ликтей Л. М., Сидорук О. М., Наконечна І. М., Глушко В. І., Гоцуляк К. І., Вольвин Е. М., Селепій О. Д., Савчин Н. В., Солонець Д. М., Стребкова І. В., Павлюк С. М., Надурак Н. М., Гаріджук О. М., Сидорів С. М., Стамбульська Т. І., Гавадзин О. Я.  висловлюють щиру подяку студентам та їхнім науковим керівникам за небайдужість до зростання наукового потенціалу коледжу.

Бажаємо нових успіхів у науці!