Навчальна екскурсія:  “Еко-пізнайка”:  дослідження Галицького національного природного парку”.

Візит до Галицького національного природного парку став надзвичайно пізнавальним та захоплюючим досвідом для здобувачів освіти спеціальності “Туризм і рекреація”. Відвідування заповідника відбувся під керівництвом викладачів Оксани Бартків та Роксолани Гушул. Особливо вражаючим виявився Центр реабілітації тварин, який справив незабутнє враження на кожного з нас.

Під час екскурсії здобувачі освіти мали можливість дізнатися про різноманітні види диких тварин, які потрапили до Центру через різні обставини – від травм до втрати місць проживання. Здобувачі освіти були глибоко вражені турботою про тварин та професіоналізмом працівників Центру, які присвячують своє життя порятунку і реабілітації цих тварин. Важливо, що майбутні фахівці з туризму і рекреації усвідомили важливу соціальну місію – створювати умови для відновлення тварин у природних умовах і роль рекреаційних об’єктів, які організовують і ведуть фахівці.

Навчальна екскурсія мала не тільки освітню, а й виховну мету. Учасники екскурсії усвідомили важливість збереження біорізноманіття і відповідальність  за навколишнє середовище кожного члена громадського суспільства. Вони побачили реальні приклади того, як людська діяльність може впливати на природу , та зрозуміли, що кожен із нас може зробити свій внесок у збереження планети.

Відвідування Галицького національного природного парку також сприяло зміцненню командного духу.

Загалом, екскурсія була не лише корисною з точки зору навчання і пізнання, але й надихаючою: відкрила  нові горизонти у розумінні природи та нашого місця в ній.  Висловлюємо щиру вдячність працівникам Галицького національного природного парку за їхню гостинність та відданість справі охорони природи, що слугує чудовим прикладом того, як знання та дбайливе ставлення до довкілля можуть змінити світ на краще.