Звітна наукова конференція зі спеціальності “Туризм і рекреація”

3 квітня в рамках звітної наукової конференції Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» відбулося засідання секції спеціальності «Туризм і рекреація» за 2024 рік. Вітальне слово виголосили завідувачка відділення Наконечна І.М. та голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Туризм і рекреація»). Вони акцентували на основній меті конференції : залучення активної молоді –здобувачів освіти на вивчення і дослідження проблематики розвитку сучасного стану туристичної галузі в Україні і світі, виробленні їх дослідницьких інтересів та розширення їх професійних компетенцій. Дослідження охопили широке коло тем , які є актуальними в сучасному науковому і практичному середовищі. Кожна доповідь була самобутньою, пізнавальною , захоплюючою , покликаною формувати сучасний світогляд молодих людей, розширювати горизонти їх теоретичних знань, відкривати дослідницькі інтереси і мотиви. За результатами конференції буде опубліковано електронний збірник тез , насичений актуальними та цікавими тезами, плідними і науковими доробками здобувачів освіти.

Проведення конференції вкотре продемонструвало актуальність науково-дослідницької роботи здобувачів освіти, їх повноцінної підготовки через розгляд питань про сучасні і майбутні тенденції туристичної сфери для формування професійного фахівця з туризму.