Історії успіху випускників спеціальності “Туризм і рекреація”

До здобувачів освіти спеціальності «Туризм і рекреація» завітав в гості-випускник коледжу Назарій Шатрук. Він є відомим блогером, організував свій онлайн бізнес, також займається туристичним бізнесом у форматі –сільський зелений туризм ; при цьому продовжує навчання на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника. Назарій Шатрук розповів про свій шлях до успіху, починаючи з 17 років. Саме з цього періоду він почав заробляти свої власні кошти, організовувати свій онлайн бізнес з продажу екопродуктів , допомагав батькам з організацією сімейного туристичного бізнесу. У форматі розповіді він розповів про особливості ведення бізнесу в онлайні, відмінності між організацією туристичного та пов’язаного з виробництвом і продажем екопродукції бізнесів. Наголосив на важливості реклами і використанні різноманітних форм просування своєї продукції чи послуг в сучасному світі інформаційних технологій. Здобувачі освіти активно задавали питання, відповідаючи на які випускник поділився цікавою, корисною та пізнавальною інформацією, яка може знадобитися кожному в майбутньому житті. Найважливіше, успіх і бажання реалізуватися на прикладі нашого випускника довів, що молодий вік – не завада, головне – бажання та мотивація до дій!