Студенти 2-го курсу спеціальності “Туризм і рекреація” у межах вивчення навчальної дисципліни “Культурологія” разом з викладачкою Іриною Чмелик відвідали Музей мистецтв Прикарпаття, де онайомилися з історією створення музею, дізналися про формування його колекції, про історію будівлі – колишньої колегіати магнатів Потоцьких, а також мали змогу побачити твори образотворчого мистецтва сучасних прикарпатських художників.
Екскурсія в Музей мистецтв Прикарпаття
![](https://ifccyc10.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/116/2024/04/zobrazhennia_viber_2024-03-25_08-50-19-540-1024x768-1.jpg)