Поєднання теорії і практики при вивченні навчальних дисциплін

10 травня 2023 року в рамках дисципліни «Організація та технологія  обслуговування в готелях» для студентів першого курсу спеціальності «Туризм» відбулося практичне заняття в закладі розміщення «Рейкарц Парк Готель» в м. Івано-Франківськ. Метою даного заняття було ознайомлення студентів з номерним фондом готелю категорії 3*, визначення характеристики і типології номерів. Студенти в практичній площині побачили особливості типів номерів , їх класифікацію,  меблювання і оснащення. Студентам в процесі розповіді  відзначили особливості ролі архітектурних стилів номерів, сучасні тренди в оформленні номерного фонду , охарактеризували сильні і слабкі сторони, які визначають  попит споживачів і їх  уподобання при виборі саме цього закладу. Крім цього, студенти ознайомилися з інфраструктурою готелю.

Такий формат занять доводить свою ефективність, бо найповніше поєднує теорію і практику, додає теоретичному матеріалу практичного обрамлення.