Інструктивно-методична нарада з питань виробничої практики на 3 курсі спеціальності “Туризм”

12 травня 2023 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики для студентів третього курсу спеціальності «Туризм».

Зі вступним словом виступив, керівник-методист к.і.н., доцент Червінський А.І. котрий ознайомив студентів із наказом щодо організації та проведення практики, здійснив розподіл студентів за базами практики та розповів про особливості проходження практики.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Чупровська Марта Ярославівна наголосила на важливості виробничої практики для майбутніх фахівців туристичної сфери, розповіла про особливості поведінки та роботи на базах практики, а також підготовки звітності та ведення щоденних записів у щоденнику практики.

Наприкінці заходу студентам побажали проявити максимум своїх теоретичних знань в практичній діяльності та гідно представити Івано-Франківський фаховий коледж як на базах практики в Івано-Франківську так і поза його межами.