Захист курсового проєкту на спеціальності «Туризм»

3 травня 2023 року відбувся захист курсових проєктів студентів третього курсу спеціальності «Туризм» з дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування» під керівництвом викладача, кандидата педагогічних наук Маланюка Тараса Зеновійовича.

В ході вивчення дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування» студенти отримали теоретичні і практичні навички, а також професійні знання, які створили можливість самостійно дослідити і  написати проєкт з описом туристичних об’єктів та сформувати компетенцію самостійно організовувати, розробляти й проводити екскурсії.

Основною метою курсової роботи є вироблення у майбутніх фахівців  туристичної сфери компетенцій щодо вивчення і аналізу наукової і практичної проблематики з екскурсійної діяльності та створення нових туристичних маршрутів Івано-Франківщиною. Студентами були підготовлені роботи, де теоретичні знання переходили в практичну площину. Всі дослідження мали основну складову – розділ, де аналізували практичний досвід законодавчої бази України та наукові дослідження з тематичних праць. Під час презентації своїх робіт студенти вміло поєднували теоретичний матеріал і практичні знання. Подавали цікаві пропозиції з питань створення нових екскурсійних маршрутів Івано-Франківщиною,  використовуючи об’єктивні аргументи і практичні докази. Керівник дипломних проєктів доц. Маланюк Т.З. відзначив кращі роботи студентів. Ними стали: Рущак Андріана «Розробка методичного забезпечення та проведення етнографічної екскурсії по Бойківщині» та Черевко Евеліна «Розробка методичного забезпечення та проведення історико-краєзнавчої екскурсії Станиславів у часи ЗУНР».