Вручення дипломів на спеціальності “Туризм”

15 березня відбулося вручення дипломів випускникам спеціальності 242 «Туризм». В урочистостях взяли участь Москаленко Ю.М.- директор Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського університету імені В.Стефаника, Наконечна І.М. –завідувачка юридичного відділення коледжу, Вольвин Е.М.-голова циклової комісії «Туризм»  та батьки . Випускникам були вручені дипломи, сказані щирі слова – настанови і побажання. Відрадно, що в цьому випуску є троє випускників (Клим’юк Уляна, Когуч Олеся, Розквас Жанна) , які закінчили коледж з відзнакою і підтвердили високий рівень теоретичних знань і практичних навиків. Отримання диплома про закінчення коледжу, підтвердження кваліфікації фахівця туристичного обслуговування  –ще один важливий крок для формування майбутньої кар’єри , ще одна сходинка подолана до вершини успіху та досягнення мети.

За роки навчання пройдений нелегкий шлях – пандемія, коронавірус, дистанційне і змішане  навчанння…..війна. Але, випробовування роблять нас міцнішими , і тим міцніші ваші досягнення і успіхи. Бажаємо нашим випускникам сил та наснаги для подолання нових вершин, успіхів і вагомих здобутків у професійній діяльності! Завжди залишайтеся туристами в душі , будьте енергійними , креативними не тільки серцем і душею, а знаннями та мудрістю,  багато подорожуйте і пізнавайте новинки світу. Популяризуйте і підтримуйте нашу вільну і самостійну Україну!