Майстер-клас для майбутніх фахівців з туризму

У день, який трапляється лише раз на чотири роки, здобувачі освіти (група Т-31) брали участь у чудовій, пізнавально-навчальній екскурсії по центральній частині міста Івано-Франківська. Досвідчений фахівець, краєзнавець, людина своєї справи, а також викладач навчальної дисципліни «Організація екскурсійного обслуговування» Тарас Маланюк провів змістовний та цікавий екскурс по історико-культурних місцях нашого міста. Цінність екскурсії полягала в поєднанні теорії і практики в реальному часі, оскільки кожний здобувач третього курсу спеціальності «Туризм і рекреація» повинен написати курсовий проєкт і організувати та провести екскурсію з історії свого краю. Після цього, здобувачі освіти були запрошені на мистецький концерт в Інституті мистецтв нашого університету. Кожен насолоджувався мелодією, звуком музичних інструментів та неймовірними голосами митців Прикарпатського національного університету.
Вдячні організаторам за можливість бути глядачами концерту, а також нашим ЗСУ, які створюють нам ці можливості.