Батьківські збори у першокурсників

15 листопада 2023 року відбулися батьківські збори для здобувачів освіти першого курсу спеціальності «Туризм і рекреація». Зустріч проходила в доброзичливій атмосфері і була поділена на дві частини: спочатку перед батьками зі вступним словом виступила представник адміністрації коледжу -завідувачка відділення Наконечна І.М. і куратор групи, викладач – Вольвин Е.М. з інформацією щодо організації навчально-освітнього процесу, графіків навчального процесу, якості викладання навчальних дисциплін, також був проведений аналіз успішності і відвідування занять . Друга частина зборів була присвячена детальному аналізу академічної успішності здобувачів освіти. До зустрічі в групі приєдналася також викладач навчальної дисципліни Калина Л.І.- викладач з математики, яка поділилася з батьками інформацією про успішність і теоретичні здобутки , відзначила кращих здобувачів освіти в освоєнні знань. Також було озвучено характеристику і аналіз успішності здобувачів освіти з усіх навчальних дисциплін, які викладаються в цьому семестрі. Представники адміністрації коледжу та викладачі запросили батьків до активної участі та висловлення питань, пропозицій та зауважень, які стосуються організації навчально-освітнього процесу. Вони наголосили, що кожна думка є важливою та враховується в роботі, а спільними зусиллями ми зможемо знайти оптимальні рішення. Батьківські збори відбулися в атмосфері прозорості і щирості при максимальному контакті батьків, адміністрації, викладачів та куратора.