Захист курсової роботи з навчальної дисципліни “Основи менеджменту”

8 листопада згідно з графіком навчального процесу у студентів спеціальності «Туризм» відбувся захист курсової роботи з навчальної дисципліни «Основи менеджменту».

Під час виконання курсової роботи студентам були запропоновані теми з основ менеджменту з висвітленням практичної роботи підприємств туристичної галузі.

Виконання і захист курсових робіт дали можливість визначити рівень теоретичних знань і практичної підготовки здобувачів освіти, їх вміння самостійно працювати з науковими джерелами , аналізувати та узагальнювати теоретичний матеріал.

Як результат, студенти показали достатній рівень теоретичної та практичної підготовки. Важливо, що набуті знання та вміння стануть запорукою професійної компетенції майбутніх фахівців туристичної діяльності , що грунтуються на практичному мисленні та здатності застосовувати практичні надбання на практиці.