Захист виробничої практики на другому курсі спеціальності “Туризм”

24 червня 2022 року відбувся захист виробничої практики у студентів другого курсу спеціальності «Туризм». Незважаючи на непростий період в історії України всі українці роблять свою роботу на своєму місці. Завдання студентів вчитися і набувати практичного досвіду. Саме цей меседж був основним в рамках виробничої практики цьогорічного формату. Особливо, якщо туризм асоціюється з спокоєм, відпочинком, позитивними емоціями. Емоцій в даний час багато, і вони різні, від болю втрати і спустошення до віри в Перемогу нашої країни, оптимістичного настрою щодо розвитку і процвітання туристичної галузі в Україні. Війни завжди закінчуються, а потім буде кропітка робота в усіх сферах життєдіяльності українців, в тому числі, і туристичній сфері. Студенти проходили виробничу практику в різних закладах туристичного спрямування Івано-Франківської області, де отримали практичний досвід, який підтверджує і узагальнює їх набуті теоретичні знання і піднімає їх професійний рівень компетентності. Свідченям цього стали неймовірно цікаві і професійні тури, які спроєктували студенти для подорожування по Україні і її туристичним центрам і локаціям. І особливо відеосюжети, лейтмотивом яких проходила тема «Після війни ми будемо подорожувати…» які слугують підтвердженням Віри в Перемогу, деокупацію всіх українських територій і процвітання України і туризму.
Туризм, – як і подорожі, вічні!