Початок навчального року 2022-23 р.р.

1 вересня 2022 року студенти спеціальності «Туризм» почали свій навчальний старт. Навчальний рік 2022-23 р.р. для всіх непростий: війна , в деяких регіонах України руйнування міст і туристичних центрів, економічна нестабільність. Однак, всіх нас об’єднує єдина ціль – свобода і незалежність нашої держави, перемога над ворогом, розбудова молодої прогресивної держави Україна. Така думка була озвучена на першому занятті на тему «Ми українці: честь і слава незламним». Також на занятті викладачі нагадали студентам про вимоги безпеки в умовах війни, особистої та кібербезпеки в інформаційному просторі, що слугує запорукою збереження життя і здоров’я кожного з нас. Як підсумок, всі студенти, від першого до четвертого курсу підтвердили ,що готові споживати нові порції знань і практичних навиків, готуватися до нового життя в період відбудови і відродження України! Адже попереду, після нашої перемоги багато роботи для всіх – відновлення міст і містечок, туристичної інфраструктури і туристичних центрів, популяризація національного туризму і феномену рішучості Українців.

З перемогою в серці!