Теорія підтверджена практикою

12 вересня 2022 року студенти другого курсу спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Організація та технологія готельного обслуговування» відвідали два готелі в місті Івано-Франківськ (готель «Атріум» та «Рейкартц парк готель») . Під час екскурсії студенти ознайомилися з номерним фондом закладів, їх категорізацією і типологією згідно стандартів туристичної сфери та їх інфраструктурою. Виходячи з власного практичного досвіду менеджери готелів, професійні адміністратори, подали повну характеристику закладів розміщення і готельних послуг, які пропонуються в них, проаналізували всі плюси і мінуси функціонування туристичної сфери в умовах воєнного сьогодення. В результаті вийшла цікава насичена двостороння розмова, обмін досвідом і практичні поради на майбутнє студентам, при влаштуванні на роботу в туристичній сфері. Відрадно, що в обох закладах підтвердили зростання кількості бронювань номерів гостями, в тому числі і закордонних, в порівнянні з початком воєнних дій. А це засвідчує, що туристична галузь незважаючи на турбулентність в світі , небезпеки воєнні і пандемічні відновлюється і працює завжди! Студенти були задоволені отриманими практичними знаннями , які підтвердили теоретичні основи дисципліни та прекрасними враженнями від живого спілкування з професіоналами , майбутніми колегами.

Теорія і практика – єдині!