Інструктаж перед виходом на виробничу практику  студентів 4 курсу спеціальності «Туризм»

22 листопада 2021 року відбувся настановчий інструктаж перед виходом на виробничу практику  студентів 4 курсу спеціальності «Туризм».

Змістом  виробничої практики – закріплення в студентів теоретичних знань з навчальних дисциплін  і необхідність підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі туризму в ринковій моделі господарювання.

Результатом даної практики – оволодіння студентами сучасних методів, форм і технологій туристичної сфери. Також формування професійних компетенцій для прийняття самостійних рішень в процесі виконання своїх професійних обов’язків в реальних виробничих умовах.

Такий підхід в організації проведення виробничої практики дозволить підготувати студентів-випускників для професійної діяльності в умовах сучасного ринкового середовища , де найважливішою умовою успіху – професіоналізм і компетентність.