Від неофіційного працевлаштування до торгівлі людьми один крок

18 жовтня у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у 2007 році, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Євгенія Мнишенко та співробітники Офісу Омбудсмана провели ознайомчу лекцію у Центрі захисту прав людини. Мета заходу: привернути увагу  до проблеми торгівлі людьми та  механізми захисту від такого виду злочину.

Здобувачі спеціальності «Туризм і рекреація» Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника були ознайомлені з теоретичною складовою даної проблематики, складом злочину та його особливостями в туристичному секторі. Під час лекції в доступній і цікавій формі диспуту  обговорили і дискутували про можливості розпізнання «прихованих маркерів» торгівлі людьми в процесі можливого працевлаштування в Україні і закордоном. На прикладі практичних кейсів дослідили випадки потрапляння у ситуації торгівлі людьми, визначили шляхи реагування і вирішення таких життєвих ситуацій. Такий формат практичних зустрічей є ефективним для молодого покоління , яке розпочинає своє працевлаштування і побудову своєї кар’єри.