Інструктивно-методична нарада виробничої практики

5 грудня 2022 року в студентів третього курсу спеціальності «Туризм» розпочалася виробнича практика. Традиційно спершу слідувала настановча нарада, під час якої Чупровська М.Я. – заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу та Червінський А.І.- керівник практики від коледжу провели інструктаж та розповіли про особливості проходження виробничої практики.

Цьогоріч студенти будуть здобувати практичний досвід на дев’ятьох підприємствах туристичної галузі на теренах міста Івано-Франківськ та області.

Студенти мають можливість більше дізнатися про особливості функціонування туристичних підприємств та готельно-ресторанних комплексів та застосувати здобуті теоретичні знання на практиці.

Сподіваємося, що по завершенню нелегких часів для України сьогоднішні студенти, а в майбутньому справжні професіонали туристичної сфери, візьмуть активну участь у  відбудові успішної, сильної та незалежної України!