Профорієнтаційна зустріч студентів з викладачами факультету туризму

8 листопада  відбулась зустріч  студентів четвертого курсу спеціальності «Туризм»  Івано-Франківського фахового коледжу з викладачами факультету «Туризм» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Доценти кафедр факультету туризму Апельт Галина  Василівна та Савчук Надія Іванівна ознайомили студентів з умовами вступної кампанії 2023 н.р. Розповідали про організацію навчального процесу на денній і заочній формі навчання, організацію проведення лабораторної і практичної роботи в навчальних лабораторіях, формами організації практики в Україні і за кордоном. Більш детально ознайомили з можливостями вступу і навчання  на заочній і дистанційній формі навчання, що створює умови поєднання навчання в університеті з практичною діяльністю. Також пояснили умови для навчання закордоном і отримання подвійного диплому європейського взірця, що створює можливості працевлаштування не тільки в Україні, але і за її межами.

Грунтовно зупинилися на можливості проходити практику під час   навчанні в університеті закордоном, що дає шанс побачити нові країни і сформувати за період навчання професійний досвід і компетенції. Презентували  географію студентів факультету, які стажувалися і  працювали в готелях і ресторанах  в різних куточках планети: Болгарія, Німеччина, Туреччина, Індонезія, Америка, та інші. На завершення  розповіли про високий рівень професіоналізму викладачів, можливість досконало оволодіти двома мовами (англійська і німецька), насичене щоденними  подіями і подорожами студентське життя, незабутні майстер-класи професіоналів туристичної галузі, а також можливість продовжити навчання  в рідній альма –матер: пройти шлях від фахового коледжу до університету і побудувати початковий етап своєї кар’єри.